Найактивніший клас – 2016

в_куток

Підбито підсумки загальношкільного конкурсу «Клас року – 2016» у номінації «Найактивніший клас». За рішенням більшості членів журі цю номінацію вибороли одразу два класи: 3-А (класний керівник Могильна Т.М.) та 10-А (класний керівник Довгаль Л.В.). Ці класи беруть активну участь у загальношкільних, міських, обласних та Всеукраїнських заходах. Представники 3-А та 10-А класів перемогли у обласному та Всеукраїнському етапах новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція». Учні 3-А класу вибороли, вперше в історії школи, третє місце у міському огляді-конкурсі художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини» у номінації «Хореографія» та мають перемоги у міському конкурсі «Екологічна казка». Учні 10-А класу лауреати міського конкурсу «Школа Безпеки» та перемагали у міському конкурсі «Мій улюблений вірш». Окрім того ці класи є лауреатами всіх загальношкільних фестивалів.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі, щиро вітають 3-А, 10-А клас, їх класних керівників Тетяну Миколаївну Могильну та Людмилу Володимирівну Довгаль із вагомою перемогою та бажають подальшої плідної роботи та підкорення нових вершин.

3a 10a