Нагородження переможців Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів

Переможці міжнародних та Всеукраїнських конкурсів: VI Міжнародної олімпіади з основних наук, Міжнародного математичного конкурсу “Кенгуру-2010″, Всеукраїнської українознавчої гри “Соняшник” та Всеукраїнського конкурсу “Патріот”, отримали нагороди на урочистостях, що відбулися у актовій залі  школи. Від імені адміністрації школи нагороди вручила заступник директора з навчально-виховної роботи Барсукова Лариса Михайлівна. Серед нагороджених були учні, які посіли І місця (Сивачук Вікторія та Шапошникова Руслана), ІІ місце (Білоус Анастасія) та ІІІ місце (Вовчок Іван).

Адміністрація школи, вчителі, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод”, учні щиро вітають переможців та бажають подальших успіхів у навчальних конкурсах!

th_14.jpg