Моє хобі

maxresdefault

Вже третій рік поспіль шкільна родина презентує свої уподобання, захоплення  та улюблені заняття. Цьогорічна виставка «Моє хобі» відрізняється від минулих тим, що  проходить у період локдауну. Тож учні демонструють свої доробки у межах загальношкільного мистецького марафону «Таланти твої третя школо!» онлайн. Починаючи із листопада учні школи вже встигли продемонструвати свої таланти у номінаціях «Вокальне мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Спортивні етюди», «Музичне мистецтво», «Мистецтво слова» та «Циркове мистецтво». На онлайн-виставці школярі презентують різноманітні колекції, а також чудові вироби зроблені своїми руками у номінаціях «Художнє мистецтво» та «Декоративно-ужиткове мистецтво». Тож презентуємо Вам хобі: Наталія Будник (1-Б), Анастасія Мамаєва (1-Б), Аріна Сизоненко (2-І), Кіра Шемшур (2-І), Осіпов Єгор (2-І), Даша Волова (2-І), Жуковська Дар’я (2-І), Софія Іванущко (2-Б), Марк Куниця (3-Б), Зорян Лесечко (3-Б), Тетяна Ведмеденко (3-Б), Микола Щельніков (3-І), Зореслав Солодкий (3-І), Маргарита Будняк (4-А), Софія Дика (4-А), Софія Куценко (4-А), Олександр Литовченко (4-А), Іван Черній (4-А), Поліна Мехніна (5-А), Лисецька Софія (5-А), Вероніка Торовець  (5-В), Інна Чабан (5-В), Софья Бурець (6-A), Шарая Олександра (6-А), Катерина Веремієнко (6-Б), Катерина Веремієнко (6-Б), Артем Махін (6-Б), Круць Ілля (8-Б), Ніколенко Марія (8-Б), Вікторія Володимирівна Кучер та Анна Кучер (5-В) та Олексій Борисович Задиранов.