Мовний табір “Sunshine”

tckZQEhZO1oJBQF4 куток

#GoCamp2020 День 1 Розпочав свою роботу літній мовний табір “Sunshine”. Цьогоріч він проходить в незвичному форматі; учні з усієї України працюють онлайн. Учні нашої школи об’єдналися у дві групи: паралель 5-6 класи та паралель 7-8 класи. З учнями в команді працюють два волонтери: Вруа Хасан з Іраку та Манассех Аді з Нігерії; а також вчителі англійської мови Клименко А.В., Костенко В.В., Войцеховська О.В.
Тема табору цього року: «Навколо світу за 10 днів». Робота розпочалась із загальної зустрічі учнів, менторів та волонтерів (близько 700 учасників). Перший день табору загалом був присвячений знайомству. Табірчани познайомились один з одним та своїми волонтерами. Кожна команда презентувала свою назву, девіз та емблему. Всі учасники були захоплені та натхненні подальшою співпрацею.
З нетерпінням чекаємо на наступний день!