Мовний табір “Sunshine”

кут

#GoCamp2020 День 9 «Музика» – тема дев’ятого дня літнього мовного табору онлайн. Тому сьогодні табірчани відправилися у неймовірну подорож до Бразилії, адже саме ця країна відома своїми музичними фестивалями.
Організатори табору підготували сюрприз для дітей та запросили відомий музичний гурт “Go A”. Вони розповіли учасникам табору про історію створення гурту, музику, яку вони грають, про свої концерти та життя взагалі.
Також діти створювали свою власну музику із підручних засобів, розповідали про улюблені жанри музики, гурти та пісні.
На загальній сесії учасники табори познайомились з волонтерами з Туреччини, США та Португалії. Дізналися багато цікавих фактів про ці країни, їх стиль життя та звичаї.