Мовний калейдоскоп

Screenshot_2

Сьогоднішній день продовжив ряд заходів у початкових класах до Міжнародного дня рідної мови. Учні 3-В класу презентували свій мовознавчий проєкт «Лимон- дерево – фрукт», на якому вони представляли свої дослідження щодо країни походження лимона, з’ясували історію відкриття. Провели ряд експериментів, довели користь фрукта та застосування у медицині, кулінарії, побуті. Діти збагатили свій словниковий запас, розширили кругозір, проявили активність , наполегливість та цілеспрямованість.
Фінальним заходом сьогоднішнього дня стало свято в актовій залі учнів 1-А,1-Б класу «Потяг казкарів». Протягом цілої години учні перших класів читали вірші про мову, відгадували загадки, відгадували казки, співали пісні. Свято пройшло захопливо, емоційно, збагатило всіх досвідом, сформувало вміння слухати, бачити, реагувати. Завдяки методичній майстерності двох педагогів Остапенко Світлани Петрівни та Кульбачної Оксани Іванівни свято стало логічною вершиною методичного тижня.