Мова єднає

завантаження

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців.
З нагоди Міжнародного дня рідної мови у 1-В класі пройшло свято «Квітни, мово солов’їна». Захід пройшов у жвавій та захоплюючій формі. Діти з великою цікавістю та натхненням працювали в групах, відгадували загадки, співали українські пісні. Родзинкою свята стала легенда про дівчинку Україну, яка розповіла присутнім як нашим пращурам дістався неоціненний дар – українська пісня. Під час свята учням розповіли. Що мова – запорука існування народу та нації, а нашому поколінню випало складне завдання – відродити українську мову, українську державність і націю.
З учнями 3-Б класу також було проведено виховний захід, присвячений Міжнародному дню рідної мови «Мелодія нашої душі – наша МОВА». Метою цього заходу було поглибити знання учнів про мову як основу духовності, виховувати любов і повагу до української мови, розвивати увагу, пам’ять , комунікативні вміння . Діти були залучені до різних видів роботи: відгадували загадки-ангарами, кросворди, влаштовували мовні перегони.
Під час проведених заходів учні відчули всю красу та велич рідної мови, усвідомили себе частинкою великої та незалежної держави України.