Модель ООН – 2020

ba8ae970ef6640bf4ff5813a59d5105f570e0c16

Учні школи вп’яте взяли участь у імітаційній дипломатичній молодіжній грі «Модель ООН». Цьогоріч захід проходив під гаслом «Методи боротьби з тероризмом у світі, протидія міжнародному тероризму». За підсумками жеребкування наша команда у складі Георгія Комарчева (8-Б), Павла Лесечка, Богдана Луценка, Даніїла Парначова, Володимира Назаренка (9-А), Ангеліни Горбунової (11-А) представляли Австрійську республіку. Делегати працювали у п’яти комітетах та прес-центрі, обговорювали сучасні проблеми, шукали шляхи їх подолання. Спікер шкільного парламенту Владислав Босенко (10-А), як один із організаторів заходу, очолив комітет з прав людини і дитини. Завершенням дійства став, за традицією, дипломатичний бал у Черкаському обласному художньому музеї.
До відома. Модель ООН – це ділова гра, яка моделює засідання комітетів системи ООН, а її учасники виступають в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури.

[Галерею не знайдено]