Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру – 2013»

th_kenguru1.jpgПідбито підсумки І етапу міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2013». У ньому взяли участь 136 учнів 2-х – 6-х класів нашої школи.
Сертифікат «Відмінний результат» отримали 18 учнів, «Добрий результат» – 77 учнів.
Всім учасникам конкурсу будуть вручені заохочувальні подарунки – блокноти з логотипом конкурсу «Кенгуру – 2013» .

Наша школа вже багато років бере участь у цьому конкурсі і кількість дітей-учасників весь час зростає, зростає і кількість переможців. Координатором конкурсу є вчитель математики Уляна Олександрівна Артьомова, яка сприяє розвитку математичних здібностей у школярів.
Шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають переможців міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру – 2013» та бажають перемоги на ІІ етапі.