Міжнародний конкурс Intel ISEF

У початковій школі триває тиждень математики.

Перший день ознаменувався відкриттям тижня математики і проведенням I туру математичних олімпіад. Вони є значним стимулом самовираження дітей у різних видах навчально-пізнавальної роботи та дають змогу проявити себе у нестандартних ситуаціях.

Другий день тижня розпочався уроком математики у 2-А класі (вчитель Н. А. Шевченко). Другокласники, застосовуючи математичні вміння, подорожували до країни «Рум’яні щічки». Запропоновані матеріали на уроці активізували розумову, пізнавальну діяльність школярів, розвивали кмітливість та ерудицію.

На уроці у 3-А класі (вчитель А. О. Дзюба) учні розгадували математичні завдання, складали фігури, додавали та віднімали круглі трицифрові числа. Їм у цьому допомагали веселі герої-інтелектуали Екос та Домовичок, які вели їх у цікавий світ цариці-математики.

Попереду у молодших школярів ще багато цікавих заходів, захоплюючих та пізнавальних уроків.

th_45.jpgth_46.jpgth_43.jpgth_42.jpgth_41.jpgth_9.jpg