Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій

th_016.jpgУ Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся III міжнародний фестиваль педагогічних інновацій. За його підсумками директор школи Т. Є. Ткаченко була нагороджена дипломом за перемогу в номінації «Інновації – в управлінській діяльності», підписаний директором інституту інноваційних технологій і змісту освіти О. А. Удодом.

У секції «Інновації в управлінській діяльності» поділилася досвідом у реалізації інклюзивного підходу у загальноосвітньому навчальному закладі заступник директора школи з навчально-виховної роботи Л. М. Барсукова.

Вчитель біології Л. В. Довгаль у секції «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому і позашкільному навчальному закладі, ознайомила делегатів фестивалю із сучасними технологіями активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках біології та отримала сертифікат про внесення у каталог третього Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій.

Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій – це значуща подія для нашого міста, яка допомагає кожному вчителю впроваджувати інновації педагогічної діяльності.