Міжнародний день толерантності 2020

unnamed

Слова терпимість, доброта, прийняття, повага, права людини – в нашій шкільній громаді не лише слова, але і дії та вчинки. Саме 16 листопада – в Міжнародний день толерантності ми вкотре говоримо «НІ!» ворожості, агресії, антипатії, ненависті. Традиційно відзначаючи цей день проводимо звичні заходи та впроваджуємо новий формат і нові ідеї. Цьогоріч з самого ранку учасники волонтерського клубу «Вектор» зустрічаючи учнів та вчителів запрошували приєднатися до заходів щодо усунення стереотипів. Всі бажаючі отримали наліпки з символом, що символізують сьогоднішній день. Учні 3-х класів разом з шкільним психологом Литовченко Т.С. провели арт-заняття «Всі ми різні – всі ми рівні!», з’ясовуючи індивідуальні особливості один одного та розмалювавши «ковдру толерантності». Вихованці гуртка «Аранжування особистості» працювати разом над проектом «Разом ми можемо!» використовуючи значну кількість гудзиків. Учні які відвідують групи подовженого дня створювали «ДОБРОcity» – власне казкове містечко на засадах доброти. Натомість старшокласники працювали над створенням постеру-хмаринки «Будьмо толерантними!» та розповідали учням середньої ланки чому так важливо бути толерантними, використовуючи власний досвід. Можемо сказати, що їм це вдалось! На жаль, карантинні обмеження внесли свої корективи в проведення заходів, але толерантність в стінах нашої школи – це не один день, а ключове правило взаємодії.
Будьмо толерантними!!!