Міжнародний день соціального педагога

IMG_7037

Сьогодні весь світ відзначає міжнародний день соціального педагога. Сучасні проблеми вимагають сучасних рішень. Тому роль соціального педагога у школі дуже важлива – вислухати, пояснити та допомогти.
Вже другий рік у школі на посаді соціального педагога працює Харченко Яніна Юріївна, яка активно допомагає учням, батькам та педагогічним працівникам. Всім відомо, що виявити проблему і виробити метод її подолання досить не просто, адже діти як правило замикаються в собі. Яніна Юріївна вміє знайти той ключик, завдяки якому відкриває і звільняє молоду людину від зайвих проблем та допомагає подолати труднощі.
Вся шкільна родина вітає Яніну Юріївну зі святом та бажає  їй успіхів у життєво необхідної всім нам праці!
До відома. Міжнародний день соціального педагога став відзначатися зовсім недавно. На XVII Міжнародної конференції соціальних педагогів, де серед учасників були представлені 44 країни і яка відбулася в Копенгагені в травні 2009-го року, було засновано це поважне професійне свято. Значення, яке несуть для суспільства соціальні педагоги, неможливо виміряти ніякими показниками. Багато успішних людей, які раніше вважалися важкими підлітками, що займають в суспільстві свої гідні місця, не рідко згадують своїх наставників теплими словами, відчуваючи до них почуття глибокої поваги.