Міжнародній день шкільних бібліотек

IMG_9819

Шкільна бібліотека є головним культурним центром школи. Це оазис інтелектуального і духовного спокою, умиротворення, місце, де тебе завжди спокійно вислухають і допоможуть. Зі зміною часу оновлюються, як зовнішній вигляд, так і форми роботи шкільної бібліотеки. Кожний відвідувач не тільки має змогу ознайомитися з класичними та сучасними творами письменників, а і знайти потрібну інформацію в Інтернеті. В шкільній бібліотеці вже декілька років є вільний доступ до всесвітньої віртуальної мережі.

Третій рік працює на посаді шкільного бібліотекаря Перцева Н. А. Наталія Анатоліївна проводить велику роботу по пропагуванню друкованого слова серед школярів, організовуючі зустрічі з відомими письменниками, виставки тематичної літератури, бібліотечні уроки, конкурси, брейн-ринги. Зараз у школі проходить місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».

До відома. Міжнародний день шкільних бібліотек відзначається щорічно в четвертий понеділок жовтня, починаючи з 1999 року за ініціативою ЮНЕСКО. Вперше його проголосив президент Міжнародної асоціації шкільних бібліотек Бланш Вуллз. У 2008 році ця подія вийшла на новий рівень – було оголошено, що Міжнародний день шкільних бібліотек перетвориться в міжнародний місячник. У жовтні цього ж року пройшов перший Місячник шкільних бібліотек.