«Між нами»

IMG_6906

Тривають літні канікули, шкільна родина відпочиває. Екологічні проекти нашої школи тривають. Приємно відзначити, що напрацювання за сприянням наших закордонних партнерів французької компанії «Бетен Енженьєрі» в проекті компостування для переробки органічних відходів мають гарні результати. Компостер розташований на спеціальному майданчику. Закладанням органічних відходів із шкільної їдальні займаються учні профільних класів, вчителі біології та технічні працівники. З часу встановлення компостеру вдалося отримати близько трьохсот кілограм органічних добрив.
Менеджер компанії з маркетингу та зв’язкам з громадськістю  французької компанії «БЕТЕН Енженьєрі» Каріна Мусіна, вчитель біології Олена Іванівна Клименко та учениці 7-Б класу Вікторія Сас та Ельзара Розіна, в передачі Черкаського радіо «Рось» «Між нами» ділилися досвідом про розумне споживання та компостування органічних відходів, добрі традиції та формування екозвичок в нашій школі.
Приклад  роздільного збору сміття, як ресурс збереження чистоти довкілля є для нашої школи традиційним, адже це і засіб, використаний для озеленення пришкільної території. Шкільна громада пишається здобутками та успіхами у питаннях відповідального поводження із твердими побутовими відходами.

Переглянути радіопередачу можна за посиланням:

img_6911 img_6910 img_6908