Мистецький марафон (майстер-клас)

IMG_7168

Набуває обертів загальношкільний мистецький марафон, до якого приєднується все більше і більше школярів. Для учнів 1-4 класів у актовій залі школи був проведений майстер-клас. Присутні переглянули номери різних жанрів. У номінації «Вокальне мистецтво» своїми доробками поділилися учні 3А класу (класний керівник Мотренко С.М.) та 4Б класу (класний керівник Гаражун Л.В.), у номінації «Хореографічне мистецтво» таланти демонстрував хореографічний колектив школи (художній керівник Зінченко Н.С.) та 4А клас (класний керівник Січкар Т.П.). У номінації «Гімнастичні етюди та акробатика» виступила учениця 9А класу Катерина Масанова. Чудовий дует у складі учениці 9А класу Катерини Лихограй та представниці ЗОШ № 2 Катерини Паламар у номінації «Музичне мистецтво» виконали ліричну мелодію на сопілці. Академік дитячого об’єднання «Країна Пригод», учень 7Б класу Юрій Вовкотруб у номінації «Мистецтво слова» виступив із байкою «Трамплін» Микити Годованця. Справжній фурор був під час номера учнів 9А класу Максима Титаренка та Сергія Куценка, які виступили у жанрі біт-бокс.
Мистецький марафон триває і ми запрошуємо всіх бажаючих до нього приєднуватися.