Мистецький марафон (5-6 класи)

IMG_8637

Протягом двох днів творчі здібності демонстрували учні 5-6 класів у межах мистецького марафону «Таланти твої третя школа». У номінації «Музичне мистецтво» етюди на фортепіано виконали Аліна Осовік (6А), Маргарита Шамова, Нікіта Сіденко (6Б) та Єва Бідна (6В), композиції на гітарі – Іван Циганник (5А) та Даніїл Письменний (6А). Вокальний колектив учнів 5А класу, Аліна Фідель, Мирослава Олексієнко, Анастасія Пилипенко (5Б) та  Кристіна Моцна (6А) , у номінації «Вокальне мистецтво»,  подарували всім присутнім чудові пісні. Весело та яскраво демонстрували свої здібності, у номінації  «Хореографічне мистецтво», Олександра Шевченко (5А), Софія Жирна (5Б), Єва Кондратьєва (6Б) та танцювальний колектив 6В класу. У номінації «Гімнастичні, спортивні етюди та акробатика» виступила переможниця багатьох турнірів різного рівня Ульяна Волощук (5Б). Каміла Петруша (5Б) виконала власний вірш «Зима», а Марія Тимошенко та Анна Мельник (6В) читали поезію Тараса Шевченка у номінації «Мистецтво слова».
До мистецького марафону «Таланти твої третя школа» долучаються все більше і більше учасників. Останніми незабаром демонструватимуть таланти учні 7-8 класів.