Мистецький марафон (5-6 класи)

453hujkih__large-300x271

Розпочався ІІ загальношкільний мистецький марафон «Таланти твої, третя школа». Учасники демонструють свої здібності у 8 номінаціях: вокальне мистецтво, хореографічне мистецтво, спортивні етюди, музичне мистецтво, художнє мистецтво, декоративне-ужиткове мистецтво, мистецтво слова та циркове.
Перший тур розпочали учні 5-6 класів. На розгляд журі було представлено 20 номерів. У номінації «Музичне мистецтво» Еліза Сабадаш (5Б) виконала етюд на фортепіано, Ніка Тропіна (6А) віртуозно грала на гітарі, а Олександра Павленко, разом зі своїм викладачем Мар’яною Петрівною Гаврилків, виконали мелодію пісні «Ой ти дівчина заручена» на бандурі. Каміла Петруша (6Б) у номінації «Мистецтво слова» прочитала вірш «Шкільний дзвінок». Гімнастичний номер продемонстрував Павло Хрипко (5Б), а Анастасія Ключникова (6Б) представила композицію «Краса і гармонія конг-фу» у номінації «Спортивні етюди». Дев’ять номерів були представлені у номінації «Хореографічне мистецтво». Свої танцювальні здібності демонстрували Аліна Легкодух, Крістіна Ляпкало (5А), Анастасія Поколенко (5Б) Нікіта Гора разом із своєю партнеркою Соф’єю Журавель, Софія Олексієнко (5В), Вероніка Забродська, Єлизавета Хандусь, Яна Кононенко (6А), Христина Ісаєва (6Б). У номінації «Вокальне мистецтво» пісні виконали дует дівчат 5А класу, Анна Прокоф’єва, Лоліта Кондратьєва (5Б), Софія Мурашкіна, Анастасія Астафьєва (5В).
У всіх учасників достатній рівень виконавчої майстерності та артистизм. Чекаємо на наступні тури! Долучаймося!