Мистецький марафон (3-4 класи)

IMG_6652

Продовжують демонструвати свої найкращі творчі здібності учні у межах мистецького марафону «Таланти твої, третя школа». Впевнено та завзято взяли участь у заході представники 3-4 класів. Підкорили глядачів грою на фортепіано Єлизавета Савіних (3Б) та Вікторія Кульбачна (3В), які виступали у номінації «Музичне мистецтво». Вікторія Білоус (3А), Поліна Савченко (3Б) та Станіслава Парначова (4А) у номінації «Вокальне мистецтво» подарували всім присутнім чудові пісні «Кораблик», «Олівці-малівці» та «Коли зоря на небі стане». Найбільша кількість учасників марафону традиційно була представлена у номінації «Хореографічне мистецтво»: Вероніка Кожа, Марія Грінченко, Софія Дика, Надія Мухінська, тріо «Лайки» (3А), Станіслава Бакум (3Б), Вікторія Пишна, Іван Бондар (3В), Валерія Прийдак, Марк Маншилін (4А) та Вікторія Микитенко (4В). В їх виконанні глядачі побачили бойовий український гопак, класичні танці, танці у стилях «диско», «брейк», «хіп-хоп». У номінації «Спортивні етюди» з гімнастичною композицією виступила Каріна Федорчук (3А), яка продемонстрували добрий рівень спортивної майстерності.