Мистецький дивокрай. Післямова

019

Ось і завершився двотижневий марафон – загальношкільний фестиваль «Мистецький дивокрай». Останніми свої творчі здобутки демонстрували учні 7-8 класів. Вони представляли  пісенні та танцювальні номери.

В цьому році у фестивалі взяли участь учні 1-11 класів. «Мистецький дивокрай» проходив з ініціативи шкільного парламенту та академічної ради дитячого об’єднання «Країна Пригод». На п’яти  концертах юні аматори запропонували до уваги глядачів 36 номерів різних жанрів: пісні, танці, кліпи, музичні та хореографічні композиції, гру на музичних інструментах, бойові мистецтва.

За підсумками фестивалю лауреатами визнані наступні класи: 1-і (художній керівник Зінченко Н.С.), 2Б (класний керівник Гаражун Л.В.), 2В (класний керівник Сіденко Л.М.),  3Б (класний керівник Шевченко Н.А.), 3В (класний керівник Остапенко С.П.), 4А (класний керівник Могильна Т.М.), 4Б (класний керівник Дзюба А.О.), 4В (класний керівник Михайленко І.П), 5В (класний керівник Задорожня О.М.), 6А (класний керівник Сатанівська І.В.), 9Б (класний керівник Кононенко Т.Г.),10А (класний керівник Артьомова У.О.), 10Б (класний керівник Будавіцька С.В.) та 11А (класний керівник Довгаль Л.В.) Дипломи лауреатів класи отримають на святкуванні 20 річниці дитячого об’єднання «Країна Пригод»

Фестиваль «Мистецький дивокрай» в чергове довів, що наша школа має великий художньо-естетичний потенціал та використовує його у загальношкільних, міських, обласних, Всеукраїнських конкурсах і фестивалях.