Міський семінар-практикум

На базі нашої школи відбувся міський семінар-практикум «Створення умов для розвитку ключових компетентностей молодшого школяра через впровадження інноваційних і інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес початкових класів» для заступників директорів з навчально-виховної роботи міських шкіл, що відповідають за початкові класи.

Директор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко розповіла про роботу школи, її досягнення та перспективи розвитку. Гості відвідали уроки початкової школи.

Методист міського методичного кабінету установ освіти Любов Геннадіївна Дмитренко ознайомила учасників семінару з головною проблемою, що постає перед вчителями початкової школи.

Інноваційну діяльність нашої школи презентували: голова методичного об’єднання вчителів початкової школи Надія Анатоліївна Шевченко та керівник творчої групи «»Креативність» Любов Миколаївна Невмита.

Гості відвідали виховний захід, який проходив у межах подорожі по «Країні Барвінковій».

Семінар-практикум пройшов на високому методичному рівні  та отримав схвальні відгуки від його учасників.

th_Изображение 007.jpg