Міський фестиваль дитячої книги

th_37.jpgУ торгівельному центрі «Хрещатик-Сіті» відбувся міський фестиваль дитячої книги. Організатором заходу виступив магазин «Буквиця». Анастасія Демченко, Віталій Кізко (7-Б), Анна Автаменко, Ганна Підчасюк та Ольга Рижова (7-А) (керівник О. М. Тунник), змагалися у літературному квесті продемонструвавши високі знання з літератури.

Артем Олійник (7-Б) (керівник І. О. Коркішко) взяв участь у конкурсі читців із віршем Василя Симоненка «Муза і редиска», за що й отримав схвальні відгуки глядачів та став переможцем у номінації «Професіоналізм».

Всі учасники фестивалю були нагороджені грамотами та дипломами, а також отримали цінні подарунки від магазину «Буквиця».

У межах фестивалю учні шкіл зустрілися з відомим українським письменником Іваном Андрусяком.

Шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод”, учні, вчителі, щиро вітають Артема Олійника, Анастасію Демченко, Віталія Кізка, Анну Авраменко, Ганну Підчасюк, Ольгу Рижову, а також їх керівників Олену Михайлівну Туник, Ігоря Олексійовича Коркішка з вдалим виступом та бажають подальших успіхів у літературознавчих заходах.

th_19.JPG.jpg