Міський дебатний турнір

th_05.JPG.jpgВідбувся щорічний міський дебатний турнір. Тема турніру актуальна та важлива для суспільства: «Доступ до соціальних мереж має бути обмеженим». У міських змаганнях взяли участь 8 команд україномовного формату та 2 команди англомовного формату. Дебат-клуб «Статус» нашої школи представив команду старшої вікової категорії в україномовному форматі у складі: Валашенко Олександра, Вовчок Іван та Смірнова Катерина (учні 9-А класу).

Всі учасники мали змогу зіграти по 2 відбіркові гри: позицію «за» обмеження доступу до соціальних мереж та позицію «проти» обмеження користуванням мережою. Сума балів за дві гри і стала вирішальною для виходу команд у фінальний раунд.

З сумою балів 84 та 82 до фіналу вийшли команди спеціалізованої школи №18 та команда «Статус» нашої школи. Фінальна гра відбувалася в актовій залі господарів турніру, Черкаської спеціалізованої школи №17, в присутності всіх учасників турніру. Незалежні судді одноголосно визначили перемогу за нашою командою! Дуже радісно, що наші дебатери-юніори, тобто найменші у даній віковій категорії учасники, стали кращими у турнірі! Вітаємо наших переможців!

Хотілося б нагадати, що нещодавно саме ці школярі взяли участь у міжнародному дебатному турнірі «Дніпро-опен – 2012» і змагалися з визнаними лідерами дебатного руху в Україні. Набутий досвід не пропав задарма, знання та навички командної взаємодії, прийоми аргументації та доведення власної позиції допомогли нашим дебатерам стати кращими в місті.

Команда вдячна за підтримку та кореспондентський супровід Коробку Павлу, члену клубу та учневі 9-А класу.

Тренер команди Харитонова Світлана Миколаївна запрошує учнів 7-8 класів до клубу «Статус» навчатись аргументовано доводити свою думку, набувати досвід виваженої та толерантної «суперечки». Члени клубу готові передавати набутий досвід іншим учням нашої школи. Чекаємо на вас щопонеділка о 14. 05 в кабінеті №214.