Міський конкурс відеороликів

school

Наша школа взяла участь у міському конкурсі відеороликів «I’m Proud of Being a Student of My School».

Конкурсу відеороликів “I’m Proud of Being a Student of My School” був проведений Черкаським міським методичним кабінетом установ освіти з метою підвищення зацікавленості учнів до вивчення іноземної мови та практичного застосування набутих знань. У конкурсі запрошували взяти участь учнів шкіл міста (7-11 класи), які бажали б  поділитися враженнями про свою рідну школу.

Творча група учнів нашої школи розробила цікавий сценарій «My Beloved School», написала вірші англійською мовою та наполегливо працювала над виконанням всіх вимог конкурсу. Вчителі англійської мови Білоус О.О., Восколович Ж.Ю., Войцеховська О.В. допомагали своїм вихованцям.

Тож, підтримаємо учнів 8-А та 10-А класів, які із задоволенням розповідали про свою школу і показали чудові знання англійської мови.

А ти є патріотом своєї школи?

Тоді – голосуй за наших!

(подробиці голосування у рубриці на сайті «Інформуємо»