Міський фестиваль ДЮП

IMG_1616

Відбувся міський етап ХІХ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. Нашу школу представляла команда «Пісенні батли», у складі учнів 7-А класу Андрія та Івана Мандрікових, Ірини Вовк та 8-Б класу Віталія Кізка, Артема Олійника, Анастасії Демченко (керівник І.О.Коркішко). За підсумками фестивалю команда виборола третє місце та була нагороджена дипломом та цінними подарунками. Журі відмітило високий рівень підготовки команди, змістовність текстів про пожежну безпеку та акторську майстерність.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають команду «Пісенні батли» та їх керівника Ігоря Олексійовича Коркішка з перемогою та бажають подальших успіхів у пропагуванні правил пожежної безпеки.