Микита Черкасов – володар Кубка Європи з сучасних танців

Учень 8-Б класу Микита Черкасов брав участь у чемпіонаті України та Кубку Європи з сучасних танців, який проходив у Ялті з 3 по 6 грудня 2009 року. Микита продемонстрував високі хореографічні здібності та посів 1 місце у номінації “Юніори Диско Соло Юнаки” та отримав Кубок Європи. Микита вже багато років займається сучасними танцями, має велику кількість перемог на міських, обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях, є академіком дитячого об’єднання “Країна Пригод”. В цьому році він став стипендіатом міського голови.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод” щиро вітають Микиту та бажають перемог в наступних конкурсах та змаганнях! Микита, ти – гордість нашої школи!

th_2.jpg th_3.jpg th_4.jpg th_5.jpg