Микита Черкасов – чемпіон світу із сучасних танців

th_hI7ksFzWKYI.jpgУ Ізборні (Великобританія) відбувся 10 чемпіонат світу із сучасного спортивного танцю. У ньому взяв участь учень нашої школи Микита Черкасов, який посів чотири перших місця у номінаціях: «Диско фристайл-соло», «Хіп-хоп – дуети», «Фентезі-дуети» та «Диско данс – дуети», а також чотири других місця у номінаціях: «Хаус-соло», «Диско данс-соло», «Данс шоу-соло», та «Фентезі дуети». Це чергова перемога Микити у світових чемпіонатах, де він доводить, що є танцюристом міжнародного рівня.

Три роки хлопець отримує стипендію міського голови і ми маємо надію, що і в наступному році він залишиться стипендіатом.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод”, учні, вчителі, щиро вітають Микиту Черкасова з вагомою перемогою та бажають подальших успіхів у спортивних танцях та навчанні.

th_large_02.jpgth_large_01.jpg