Методичний семінар для вчителів англійської мови

Безымянный.JPG

Відбувся методичний семінар від видавництва National Geographic Learning / HeinleCengage Learning та компанії Лінгвіст.  У семінарі взяла участь вчитель нашої школи – Терещенко Інна Василівна

Всесвітньовідомий спікер Девід Еванс розповів про новий сучасний навчальний курс Life. На семінарі у місті Київ були розглянуті методичні питання стосовно критичного мислення і його застосування в процесі навчання. Питання, які роздивлялись на семінарі були актуальні і цікаві кожному, хто був присутній. Девід Еванс завоював серця викладачів англійської мови своїм артистизмом, гумором, знанням психології учня і вчителя, а також глибоким знанням предмету – як зацікавити своїх учнів вивчати англійську мову. Після закінчення семінару вчитель отримала подарунки від організаторів – 2 екземпляри підручника Life, та сертифікат.