Методичне перезавантаження

IMG_9140

«Для того шоб цікаво навчати – треба самому вчитися» під таким девізом вчителі школи вдосконалювали свою педагогічну майстерність.Інформаційно-насиченими та корисними стали майстер-класи вчителів інформатики, які навчали колег використанню ІКТ під час освітнього процесу. Задиранов О.Б. провів практичне заняття з використання програми «Мy test». Орленко А.О. розповіла та продемонструвала, як працювати з інтернет-сервісом мультимедійних дидактичних вправ LearningApps. Пруденко В.В. презентував вчителям програму для швидкого опитування «Kahoot». Методично працювали і класні керівники школи. На першому в цьому році засіданні методичного об’єднання розглядалися важливі питання щодо організації позаурочної діяльності учнів. Голова МО Засядько Л.В. проаналізувала роботу класних керівників у І семестрі 2018-2019 навчального року, акцентуючи увагу на участі класних колективів у загальношкільних заходах, які сприяли соціальній згуртованості. До обговорення було запропоновано проведення традиційних загальношкільних заходів. В процесі дискусії учасники МО затвердили заплановані та напрацювали нові заходи на ІІ семестр, які сприятимуть розвитку креативності учнів та громадській активності. Класні керівники ознайомилися з інтерактивними вправами, які зможуть використовувати в освітньому процесі для розвитку креативності учнів.