Маємо спортивну залу

IMG_8825

Після тривалих дискусій міська рада ухвалила рішення(від 13.11.2018 №1067) про відкриття спортивної зали нашої школи.
У листопаді відбулося засідання виконавчого комітету з питання передачі спортивної зали з балансу департаменту архітектури та містобудування на баланс школи. Нарешті спортивна зала зможе працювати в повному обсязі на радість всієї шкільної родини. В оновленому приміщенні встановлені сучасні баскетбольні щити, які відповідають європейським стандартам. Прикрасою зали є шведська стінка, заняття на якій дадуть можливість школярам бути спритними, сильними, здоровими і підтягнутими. Ми сподіваємося, що учні з великим задоволенням будуть розвивати спортивні таланти і в подальшому приносити гучні перемоги школі.