Математика навколо нас

32244750268_82861e3f70_k

Учні 10А класу Анна Іноземець та Анастасія Негрій (вчитель Артьомова У.О.) взяли участь у регіональній математичній учнівської конференції. На заході були представлено 23 дослідницькі роботи. Анна та Анастасія захищали роботу з теми «Геометрія навколишнього світу». Для учителів, у межах конференції, був проведений семінар «Формування ключових освітніх компетентностей під час уроків і в позакласній діяльності з математики». Серед гостей, які представили наукове обґрунтування теми конференції – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри математики та МНМ ННІ ІОТ Черкаського національного університету Тарасенкова Ніна Анатоліївна, доцент, завідувач кафедри алгебри і математичного аналізу ННІ ІОТ Черкаського національного університету Атамась Володимир Васильович. Привітав учасників конференції директор департаменту освіти та гуманітарної політики Воронов Сергій Павлович.
Учасники працювали у чотирьох локаціях та висвітлили математичні питання. У ході роботи конференції учителі та учні мали змогу пройти квест «Математичний лабіринт», відвідати майстер-класи, брифінг. По закінченню конференції учасники отримали сертифікати.