Масниця

3tkz9uct7xu0u3fdmkie-w695

Найулюбленіше і мабуть одне з найсмачніших свят – цього тижня вже завершується. За сприяння організатора харчування Котенко Ж. Г., яка забезпечила ярмарку традиційними українськими стравами , відсвяткували Масляну і в стінах нашої школи. До свята активно долучилися учасники проекту «Healthy schools: заради здорових і радісних школярів», які презентували концепцію «здорового дизайну» приміщення де харчуються учні.
На своєрідному ярмарку – учні разом з вчителями куштувати смачні млинці та іншу випічку, чаювали та милувалися хендмейдом. Смаколиків та розваг на святі було чимало. Найменші дітлахи грали у рухливі ігри, співали пісні, проводжали зиму і зустрічали красуню-весну. Небагато часу знадобилось на те, аби столи залишилися порожніми. Зиму провели, чекаємо весну.