Листування

Проект «Знайди друга»

Мета проекту: Культурний та лінгвістичний обмін через переписку між учнями, підвищення мотивації до вивчення іноземних мов, вдосконалення мовних навичок.

Завдання проекту:

1. реалізація можливості знайти друга в іншій країні;
  2. формування початкових навичок писемного мовлення;
  3. підвищення мовленнєвого рівня учнів;
  4. можливість дізнатися більше про культуру, історію та традиції інших країн;
  5. набуття нового соціального досвіду, вміння толерантно спілкуватись із представниками різних народів та національностей.

І етап. Вдосконалюємо навички французької мови

Учні 3-А та 4-А класів з поглибленим вивченням іноземних мов на чолі із вчителем Лященко Анною Олесандрівною налагодили переписку з учнями початкової школи ля Соннант м. Нью-ле-Реаль, регіону Овернь, Франція.

ІІ етап. Вдосконалюємо навички англійської мови

Учні 6-А класу на чолі з вчителем англійської мови Білоус Оленою Олександрівною та волонтером Джейсоном Марксом потоваришували із учнями школи Two Rivers Magnet middle school, Істхартфорд, США. На даний момент налагоджене листування поштою та он-лайн. Учні американської школи утворили куточок у себе в класі з листами та святковими листівками від наших учнів. А учні 6-А класу вже готують нові листи для своїх однолітків.

Photo from America