La visite de la délégation française

IMG_4509

У школі відбулася зустріч з представниками французького посольства. Гостями школи стали пан Фабріс Пето, аташе з питань співробітництва в галузі французької мови посольства Франції в Україні, пан Ерік Пессан, письменник, керівник проекту Цифровий культурний клас Французького інституту в Парижі та пані Марі-Шарлот Баудур, керівник проектів з французької мови, книжок та наук Французького інституту в Парижі. Метою візиту делегації було відвідування школи та знайомство з учнями, які брали участь у проекті «Saisir Le Monde». Керівництво міста представляв директор департаменту освіти та гуманітарної політики Воронов С.П.. Під час перемовин директор школи Ткаченко Т.Є. ознайомила гостей із основними пріоритетами школи, міжнародною діяльністю та діяльністю «Шкільної майстерні сталого розвитку».
Старшокласники французькою та англійською мовами провели віртуальну подорож, де представили основні здобутки та досягнення шкільної родини. Нікіта Товстопят презентував роботу «Автономна станція водоочищення для приватного домогосподарства з використанням MBBR-технології та ПЕТ-кришечок, як носіїв біоплівки (перші кроки)» (науковий керівник Довгаль Л.В.), за яку отримав спеціальну відзнаку конкурсу Всеукраїнського юнацького водного призу. Анна Іноземець представила свої роботи, з якими брала участь у різних Всеукраїнських та міжнародних ІТ-конкурсах. Призери конкурсу «J’aime la langue et la culture françaises» Єфросінія та Ніна Коломієць подарували всім присутнім пісню «Je veux». На згадку про зустріч гості отримали сувеніри школи та міста.