Кращий щоденник

Изображение_013

Підбито підсумки ІІ етапу загальношкільного конкурсу на кращий щоденник. Журі конкурсу у складі: спікера шкільного парламенту Лілії Саюн, заступника спікера, академіка дитячого об’єднання «Країна Пригод» Віталія Кізка, голови навчального комітету Анни Древаль та координатора роботи шкільного парламенту, педагога-організотора  І.О. Коркішка визначило переможців.

Номінація: «Кращий щоденник початкової школи»

1 місце – Дар’я Голік (4А), 2 місце – Дарина Литвин (2Б), 3 місце – Нікіта Макаренко (3А)

Номінація: «Кращий щоденник основної та старшої школи»

1 місце – Владислав Тонконог (6А), 2 місце – Олександр Ахмедов (11А), Єлизавета Циганник (9Б), 3 місце – Альона Перевізник (11Б)

У травні 2016 року відбудеться ІІІ етап конкурсу, на якому будуть визначені переможці за підсумками року.

Шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод» щиро вітають переможців другого етапу та бажають перемоги у третьому.