Кращий клас-митець – 2018

театр

Підбито підсумки загальношкільного конкурсу «Клас року – 2018» у номінації «Кращий клас-митець». За рішенням журі цю номінацію вп’яте  поспіль виборов 10-А клас (класний керівник Кононенко Т.Г.). У 2017-2018 навчальному році учні класу стали переможцями міського огляду-конкурсу «Мистецький дивокрай Черкащини» у номінаціях «Драматичні колективи» та «Читці», міського конкурсу інсценізованих творів світової літератури «Ювілейна книга» та лауреатами міського фестивалю дружин юних пожежних. Жодне шкільне свято не проходить без участі акторів-аматорів цього класу. Глядачі добре пам’ятають інсценізації пісень, кліпи, театральні вистави, музично-хореографічні композиції у їх виконанні.
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі, щиро вітають 10-А клас та класного керівника Тетяну Григорівну Кононенко з вагомою перемогою та бажають подальших творчих успіхів.