Кращий клас-митець – 2017

театр

Підбито підсумки загальношкільного конкурсу «Клас року – 2017» у номінації «Кращий клас-митець». За рішенням журі цю номінацію вчетверте поспіль виборов 9-Б клас (класний керівник Кононенко Т.Г.). У 2016-2017 навчальному році учні класу стали переможцями міського огляду-конкурсу «Мистецький дивокрай Черкащини» у номінаціях «Драматичні колективи» та «Гумор», міського конкурсу інсценізованих творів світової літератури «Ювілейна книга», міського конкурсу читців поезії Івана Франка та міського фестивалю дружин юних пожежних. Жодне шкільне свято не проходить без участі акторів-аматорів цього класу. Глядачі добре пам’ятають інсценізації пісень, кліпи, театральні вистави, музично-хореографічні композиції в їх виконанні.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі, щиро вітають 9-Б клас та класного керівника Тетяну Григорівну Кононенко з вагомою перемогою та бажають подальших творчих успіхів.