Кращий клас із навчання-2018

h

Підбито підсумки загальношкільного конкурсу «Клас року – 2018» у номінації «Кращий клас із навчання». За одноголосним рішенням журі цю номінацію отримав 11-Б клас (класний керівник Будавіцька С.В.). Клас має високий індекс успішності, переможців обласного та призерів Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук, переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, переможців Всеукраїнських навчальних та експериментально-дослідних конкурсів. Роботи учнів 11-Б класу неодноразово друкувалися  у наукових збірниках.
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі, щиро вітають 11-Б клас та класного керівника Світлану Володимирівну Будавіцьку з вагомою перемогою та бажають успішної здачі ЗНО та вступу до вищих навчальних закладів.