Кращий інтелектуал року – 2014

інтелектуал

Підбито підсумки загальношкільного конкурсу «Учень року – 2014» у номінації «Кращий інтелектуал року». За одноголосним рішенням журі цю номінацію отримала переможець ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з біології, ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української та англійської мов, ІІ етапу міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, ІІ етапу міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, учениця 9-А класу Марія Талалаєвська. Вона вже багато років поповнює «золоту скарбницю» школи своїми численними перемогами. Марія є заступником спікера шкільного парламенту, академіком дитячого об’єднання «Країна Пригод», бере участь у Всеукраїнських, обласних, міських мовно-літературних і громадських заходах.

35

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі, щиро вітають Марію Талалаєвську з вагомою перемогою та бажають подальших успіхів у навчанні та мовно-літературній і громадській діяльності.