Кращий активіст року – 2018

актив

Підбито підсумки загальношкільного конкурсу «Учень року – 2018» у номінації «Кращий активіст року». У цьому році журі одноголосно вирішило присудити цю номінацію спікеру шкільного парламенту, учениці 9-А класу Анні Іноземець. Дівчина активно працює на посаді керівника учнівського самоврядування, є членом міської міжпарламентської учнівської асамблеї, один із організаторів та активних учасників  міської учнівської конференції «Модель ООН: Черкаси – 2018», І міського конкурсу-фестивалю відеороликів «Визначні місця м. Черкаси». Анна дворазовий стипендіат міського голови, двічі визнавалась «Учнем року» у номінаціях «Кращий учень із навчання» та «Відкриття року».
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі, щиро вітають Анну Іноземець з вагомою перемогою та бажають успіхів у громадській діяльності.