Кращий активіст року – 2014

загруженное

Підбито підсумки загальношкільного конкурсу «Учень року – 2014» у номінації «Кращий активіст року». У цьому році журі вирішило присудити цю номінацію багаторічному голові екологічного комітету та голові художньо-естетичного комітету шкільного парламенту, академікам дитячого об’єднання «Країна Пригод», учням 11-А класу Івану Вовчку та Анастасії Білоус. Іван та Анастасія вже багато років приносять численні нагороди школі у конкурсах екологічного, художньо-естетичного, інформаційно-математичного спрямування. Іван двічі брав участь у міжнародних форумах, а Анастасія є цьогорічним стипендіатом міського голови.

14 копия     01 копия

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі, щиро вітають Івана Вовчка та Анастасію Білоус з вагомою перемогою та бажають успіхів у громадській діяльності на теренах України.