Кращі знавці природи

природа

Підбито підсумки міського конкурсу юних знавців природи серед учнів 3-4 класів. Учениця 4-А класу Софія Хромова (вчитель Могильна Т.М.) показала відмінні знання та виборола І місце. У минулому році Софія в конкурсі юних знавців природи посіла ІІІ місце, а в цьому році здобула абсолютну перемогу у міському конкурсі «Екологічна казка».  Серед третіх класів у запеклій боротьбі учениця 3-Б класу Даріна Литвин (вчитель Шевченко Н.А.) була відзначена, як одна з найкращих.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Софію Хромову, Даріну Литвин та їх вчителів  Тетяну Миколаївну Могильну, Надію Анатоліївну Шевченко із перемогою та бажають подальших успіхів у природознавчих конкурсах.