Краща творча особистість року – 2018

творчiст_

Підбито підсумки загальношкільного конкурсу «Учень року – 2018» у номінації «Краща творча особистість року». За рішенням журі цю номінацію вчетверте виборов багаторазовий переможець  обласних, міських конкурів та фестивалів, академік дитячого об’єднання «Країна Пригод», учень 10-А класу Ілля Опарін. У цьому році Ілля став переможцем міського огляду-конкурсу «Мистецький дивокрай Черкащини» у номінаціях «Читці» та «Драматичні колективи», міського конкурсу «Ювілейна книга» у номінації «Інсценізація», лауреатом міського фестивалю дружин юних пожежників.
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі, щиро вітають Іллю Опаріна з вагомою перемогою та бажають подальших успіхів у творчій діяльності.