Кращий клас з навчання – 2010

Підведені підсумки загальношкільного конкурсу “Клас року – 2010″ у номінації “Кращий клас з навчання”.

За результатами річного оцінювання цю номінацію отримав 11-А клас (класний керівник Чернуха В. С.) Цей клас має один з найвищих індексів успішності по школі та найбільшу кількість переможців Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін ІІ та ІІІ етапів з біології, зарубіжної літератури та французької мови, переможців міського та обласного етапів конкурсу-захисту малої академії наук з біології та економіки.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод”, учні, вчителі щиро вітають 11А клас з перемогою та бажають успішного закінчення школи та вступу до вищих навчальних закладів України!

01.jpg02.jpg