Кращий активіст року – 2010

Підведено підсумки загальношкільного конкурсу “Учень року – 2010″ у номінації “Кращий активіст року”. В цій номінації визначити переможців для журі було дуже складно. Більше години вони вирішували це питання, адже дуже багато гідних кандидатів на отримання цієї нагороди. Рішення журі було незвичним, тому що вперше було вирішено присудити номінацію одразу двом учням: спікеру шкільного парламенту, дублеру міського міського голови та директора школи, дійсному члену міжпарламентської учнівської асамблеї Станіславу Гончаренко, учню 9-В класу та заступнику спікера, академіку дитячого об’єднання “Країна Пригод”, переможцю ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з біології, переможцю міського огляду-конкурсу “Грайлива Веселка”, міського конкурсу літературно-музичних композицій, присвячених 65 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війни Юлії Когут, учениці 8-В класу.

Адміністрація школи, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод” щиро вітають Станіслава та Юлію з перемогою та бажають подальших успіхів у громадській діяльності.

th_1.jpg          th_par19.jpg