КРАЇНА, ЯКА НАМ ПОТРІБНА

0020

Черкаська телерадіокомпанія «Рось»  запросила учасників шкільного дебат-клубу «Статус» взяти участь у відкритій дебатній грі з теми «Існування цензури в засобах масової інформації є необхідним в сучасній світовій практиці». Гра транслювалася у вечірньому ефірі ТРК «Рось» 26 лютого, кожен зацікавлений  може переглянути її на сайті компанії. Нашу школу представляли Вероніка Бровкіна, Олександра Валашенко, Катерина Смірнова (11-А) та Марина Киркиченко (11-Б).

Разом з нашими старшокласниками грали студенти ІІ курсу факультету журналістики ЧНУ.  Гра проходила у студентському  форматі , чим була цікавою для глядачів та гравців. Кожен бажаючий глядач міг задати запитання з теми гри і висловити свою точку зору після закінчення виступів спікерів.

Суддями гри були тренери нашого дебат-клубу Ольга Вікторівна Дяченко , Жанна Юліївна Восколович, Ірина Валеріївна Карбівнича і Світлана Миколаївна Харитонова. Експерти гри – відомі  журналісти та суспільні діячі Черкащини.

За результатами гри  перемогу здобула команда заперечення, довівши, що цензура в сучасному світі шкодить  свободі слова та свободі  преси. А титул топ-спікера (кращого спікера) гри з перевагою лише в 5 балів виборола  у студентки  учениця нашої школи Катерина Смірнова.

Програма «Країна, яка нам потрібна»  стала  авторським дебютом в ефірі нашої випускниці 2010р. , а нині студентки ІV курсу ЧНУ факультету журналістики, Голуб Марії.

У відкритих дебатах команда клубу «Статус» здобула новий досвід  взаємодії зі студентами-майбутніми журналістами, уміння триматись перед глядачами в студії та прямому ефірі.