Козацькому роду нема переводу

1

Щорічно шкільна родина відзначає  День захисника України та День Українського козацтва.  Учні 11А класу презентували проект «Холодний Яр – міфи, легенди, реальність» (координатори Кононенко Т.Г., Сотуленко О.С.). Всі бажаючи можуть переглянути його матеріали у рекреації другого поверху. Поруч знаходиться виставка робіт учнів 5-х класів, які вони зробили на уроках малювання та трудового навчання (вчитель Плахотня Г.Л.). Відвідувачі можуть побачити народні та стилізовані костюми виконані в техніках малюнок і аплікація.
Для учнів 5-8 класів у актовій залі школи відбувся захід «Щоб пам’ятали…» Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Парначова Н.В., розповіла про історичні та національні аспекти свята. Учні переглянули відеоролик присвячений захисникам України та нашому випускнику 2008 року, кіборгу Євгенію Подолянчуку, який загинув під час захисту Донецького аеропорту.
Відбулося традиційне військово-патріотичне свято «Козацькі забави», яке провів вчитель «Захисту Вітчизни» Вербицький С.В., серед учнів 10-х класів. Старшокласники змагалися з різних видів народно-спортивних та військових вправ. У запеклій боротьбі перемогу святкував 10Б клас.
Учні 9-10 класів у міській бібліотеці ім. Лесі Українки зустрілися з бійцем добровольчого батальйону «Золоті ворота» Петром Билиною, який презентував власну книгу «Війна триває. Стань переможцем! Нотатки на полях російсько-української війни».
У 1Б класі (класний керівник Остапенко С.П.) відбувся спільний захід з учнями 9Б класу (класний керівник Засядько Л.В.) присвячений українським козакам. В обласній дитячій бібліотеці учні 4Б класу (класний керівник Гаражун Л.В.) взяли участь у грі «Козацькі розваги». Екскурсію до обласного краєзнавчого музею влаштували учні 2Б класу (класний керівник Михайленко І.П.), де переглянули експозицію присвячену воїнам, що захищають нашу державу.