Козацькі забави

20161017_152623

До Дня Захисника України та Дня Українського козацтва учнів 10-11 класів зібрало військово-патріотичне свято «Козацькі забави». Відкрив його вчитель курсу «Захист Вітчизни» Вербицький С.В.. Сергій Вікторович побажав всім учасникам успіху та перемоги. Об’єднання команда 10-х класів «Сапсани» (капітан Артем Харченко) та  команда 11А класу «Дніпровські чайки»  (капітан Марк Черченко)  змагалися з різних видів народно-спортивних та військових вправ: вишколі (стройова підготовка), козацькій кінноті, спорядженні магазину автомату Калашникова патронами, естафеті у протигазах, перетягуванні линви, лаві на лаву, перенесені потерпілого, проходженні смуги перешкод, встановленні протитанкових мін. Старшокласники демонстрували найкращі особисті та командні якості у спортивно-прикладних, народних та військових видах вправ, безкомпромісно змагалися до останньої хвилини. У запеклій боротьбі перемогу здобула команда 11А класу з рахунком 22:19.