«Заощаджуй для впевненого майбутнього»

IMAG0985

З метою вдосконалення знань з «Фінансової грамотності» учнів з 12 березня по 10 квітня 2018 року Черкаський державний бізнес-коледж провів конкурс «Заощаджуй для впевненого майбутнього». Партнерами конкурсу є ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль». Для переможців етапу заочного оцінювання робіт 28 квітня 2018 року відбувся очний етап конкурсу. Учні 8-А класу активно та творчо підійшли до підготовки завдань, тому 4 учнів отримали запрошення на фінал: Кравченко Єгор, Постоленко Іван, Тонконог Владислав та Смотритель Артем. У роботах учні розкрили такі питання:

• способи економії грошей;
  • способи накопичення грошей;
  • методи планування сімейного бюджету;
  • етапи досягнення своєї мети.

Команда учнів нашої школи «Сапсани» впевнено лідирувала протягом всієї інтелектуальної вікторини «Абетка грошей», відповідаючи на цікаві питання, та отримала сертифікати та призи від спонсорів.

Бажаємо учням натхнення у вивченні Фінансової грамотності, активної участі у конкурсах та перемог!