Конкурс проектів хімічних технологій

Изображение 014

На базі Черкаського державного технологічного університету відбувся обласний конкурс-захист проектів з природоохоронних хімічних технологій. Нашу школу представляли учні 9-11-х класів з проектами: Альона Перевізник (9-Б), проект «Оцінка сучасного рівня забруднення автотранспортом атмосферного повітря карбон (ІІ) оксидом різних районів міста Черкаси», Вікторія Сивачук (10-А), проект «Проблеми утилізації ядерних відходів та шляхи їх вирішення», Юлія Марченко (10-А), проект «Купи собі трохи здоров’я, або що таке БАДИ? », Андрій Дивнич (11-А), проект «Забруднення міського середовища викидами автомобільного транспорту» та Катерина Смірнова (11-А) проект «Дослідження впливу косметичних засобів на здоров’я людини». Підготувала учнів вчитель хімії Світлана Володимирівна Будавіцька.
За підсумками конкурсу-захисту Альона Перевізник виборола І місце, Вікторія Сивачук, Юлія Марченко та Катерина Смірнова посіли ІІ місце, а Андрій Дивнич – ІІІ місце. Учні були нагороджені дипломами, сертифікатами та цінними подарунками.
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Альону Перевізник, Вікторію Сивачук, Юлію Марченко, Катерину Смірнову, Андрія Дивнича та вчителя хімії Світлану Володимирівну Будавіцьку з перемогою та бажають подальших успіхів у роботі по впровадженню новітніх природоохоронних хімічних технологій.